۱۴۰۲-۰۷-۱۰ شمسی 02-10-2023 میلادی ساعت :

ویزای ثبت شرکت در انگلستان

با این ویزا یک شرکت خارجی قادر خواهد بود کارمند ارشد خود را به عنوان نماینده برای تاسیس نمایندگی به انگلستان اعزام کند.
برای تقاضای این ویزا شرکت خارجی می بایست در یک طرح تجاری دلایل تاسیس نمایندگی خود در کشور انگلستان را به صورت شفاف توضیح دهند که این طرح تجاری حتما باید دارای توجیه اقتصادی باشد، دلایل شما مبنی بر تأسیس نمایندگی می بایست شفاف و منطقی باشد . ما قادر هستیم در تهیه طرح تجاری که مورد تایید #اداره_مهاجرت باشد شما را یاری دهیم.

اعتبار این ویزا ۳ ساله است و بعد از این مدت به ۲ سال دیگر تمدید می شود. متقاضی پس از ۵ سال می تواند تقاضای اقامت دائم نمایند و بعد از گذشت یک سال از اقامت دائم هم می تواند تقاضای ملیت انگلیسی نماید.

همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال هم میتوانند همراه شخص متقاضی در انگلستان زندگی، کار و تحصیل نمایند. لازم بذکر است برای گرفتن این ویزا داشتن مدرک زبان در سطح A1 الزامی می باشد.

شخص متقاضی این ویزا فقط اجازه دارد در طول مدت اقامت خود در استخدام شرکت خارجی مادر باشد و شرکت هم بایستی ماهیانه حقوق نماینده خود را پرداخت کند و می بایست مالیات حقوق کارمند به اداره مالیات پرداخت شود. برای اینکه فرد متقاضی موفق به گرفتن اقامت دائم شود، باید قوانین این ویزا را در طول اقامت رعایت کند.

نکته بسیار مهم این ویزا:

شخص نماینده باید حداقل به مدت ۶ ماه در شرکت خارجی با سمت ارشد با داشتن حق تصمیم گیری استخدام بوده باشد. و شخص نماینده نباید از عمده سهامدارن شرکت باشد، ولی اگرسهم جزئی در حدود ۲۰ یا ۳۰ % داشته باشد قابل انجام می باشد.

اگر صاحب اصلی شرکت با دارا بودن عمده سهام شرکت تمایل به مهاجرت به عنوان نماینده شرکت خود را داشته باشد این کار با تغییرات قانونی در اساسنامه شرکت و واگذاری درصدی از سهام شرکت به سایر سهامداران قابل اجرا خواهد بود.

در صورت تمایل به بررسی شرایط شما با شماره واتساپ https://wa.me/640224898250
تماس بگیرید